Keni qenë gjithnjë kurioz për moshën e Greta Koçit? Ja sa vjeç mbushi ajo sot (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:17 26-09-2020 Keni qenë gjithnjë kurioz për moshën e Greta Koçit? Ja sa vjeç mbushi ajo sot (VIDEO) Greta Koçi

Këngëtarja e njohur dhe shumë e talentuar Greta Koçi sot sot feston ditëlindjen.

Ajo gjithnjë ka qenë e rezervuar për të treguar në publik moshën e saj, por disa gjëra nuk mund të mbahen të fshehta përgjithmonë.

Screenshot_14.jpg

Greta ka lindur më 26 shtator 1991, dhe sot bëhet 29 vjeçe. Këngëtarja ka publikuar shumë foto dhe video në rrjete sociale, dhuratat dhe urimet nga miqtë e të afërmit.

Greta ka lindur në Kuçovë dhe njihet si një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, jo vetëm për zërin, por edhe për pamjen e saj të jashtme.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013069868087769
array(1) { ["section"]=> string(89) "keni-qene-gjithnje-kurioz-per-moshen-e-greta-kocit-ja-sa-vjec-mbushi-ajo-sot-video-221784" }