Kep Merli, ‘’Maldievet Evropiane’’

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:17 22-08-2015 Kep Merli, ‘’Maldievet Evropiane’’

Kep Merli, është një plazh privat, në jug të Shqipërisë.  Një vend pushimesh si në përrallë, i ngjashëm me Maldivet. Plazhi në jug të Sarandës nuk është shumë i eksploruar nga turistët, për shkak se aty është duke u ndërtuar një kompleks privat vilash. Rëra e bardhë, deti kristal dhe pjerrtësia e shkëmbinjve me shkallët që të çojnë në det pas zbritjes nga vila e bëjnë shumë të veçantë Kepin Merli.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0043618679046631
array(1) { ["section"]=> string(35) "kep-merli-maldievet-evropiane-18912" }