Këpucë super të shtrenjta? Majlinda Bregu reagon për mediat: Ndjesë modeles

Publikuar tek: politike, më 14:02 20-12-2015 Këpucë super të shtrenjta? Majlinda Bregu reagon për mediat: Ndjesë modeles

Deputetja demokrate Majlinda Bregu ka reaguar pas lajmit të shkruar nga disa portale online lidhur me një palë këpucë që deputetja postoi në Instagramin e saj. Bregu sqaron se ato këpucë të cilave iu vu një çmim prej 1800 eurosh në media, nuk janë të sajat por të një modeleje dhe i ka postuar sepse i janë dukur “vepër arti”.

“Pasi kënaqa syrin me këpucën majtas dhe e postova se janë një " vepër arti", kam dy ditë që qesh se si "m'i veshën" mua në këmbë. Uroj që ky stilisti po e mori vesh, të mos ndjehet keq se media shqiptare i ngatërroi emrin, i caktoi çmimin, dhe modeles i kërkoj ndjesë që iu ngaterruan këmbët me politikë”, thotë Bregu në reagimin e saj.

 

bregu.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0096499919891357
array(1) { ["section"]=> string(79) "kepuce-super-te-shtrenjta-majlinda-bregu-reagon-per-mediat-ndjese-modeles-28194" }