Këpucët e Majlinda Bregut “peshkojnë” portalet shqiptare

Publikuar tek: politike, më 21:50 20-12-2015 Këpucët e Majlinda Bregut “peshkojnë” portalet shqiptare

Deputetja e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu, ka postuar ditën e djeshme në profilin e saj një palë këpucë të shtrenjta, për të parë se si do të reagonin mediat shqiptare.

Menjëherë pas postimit të fotos me këpucët të cilat në të vërtetë nuk i përkisnin deputetes, disa portale shqiptare kanë "rënë pre" e kësaj fotoje, duke nxjerrë në lajme çmimin dhe modelin e tyre, madje duke thënë se deputetja ka protestuar me këto këpucë, çka nuk është e vërtetë, pasi Bregu mund të ketë patur veshur çfardo lloj këpucësh, të shtrenjta apo të lira, por jo këto në foto........

Sot, në një portim tjetër, Majlinda Bregu, ka tregon foton origjinale të këpucëve, të cilat vërtetojnë se këmbët në foto janë të një modelje, ndërsa këpucët janë pjesë e ekspozitës së Marco de Vincenzos, për koleksionin pranverë 2014. 

“Pasi kenaqa syrin me këpucën majtas dhe e postova se janë një ” vepër arti”, kam dy ditë që qesh se si “m’ i veshen” mua në këmbë. Uroj që ky stilisti po e mori vesh,të mos ndjehet keq se media shqiptare i ngaterroi emrin, i caktoi çmimin, dhe modeles i kërkoj ndjesë që iu ngatërruan këmbët me politikë…”

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0087361335754395
array(1) { ["section"]=> string(60) "kepucet-e-majlinda-bregut-peshkojne-portalet-shqiptare-28218" }