Kërcënim i frikshëm nga ISIS, ky është kryeqyteti europian që do sulmohet (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 19:31 27-11-2017 Kërcënim i frikshëm nga ISIS, ky është kryeqyteti europian që do sulmohet (FOTO)

Sheti Islamik ka kërcënuar se do të sulmojë kryeqytetin italian, Romën.

Lajmin e ka bërë të ditur oraganizata terroriste, me antë të një posteri të publikur në internet, ku shfaqet ujku me pamje nga Sheshi i Shën Pjetrit.

“Festa e Kryqtarëve po afrohet, tregoji atyre kuptimin e terrorizmit”, kjo është një pjesë e përshkrimit të posterit. 

auto_22211511800994.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012984037399292
array(1) { ["section"]=> string(84) "kercenim-i-frikshem-nga-isis-ky-eshte-kryeqyteti-europian-qe-do-sulmohet-foto-100984" }