Kërcënimi befasues për Schumacher dhe familjen e tij, 900 mijë euro ose fëmijët do kenë pasoja. Ja çfarë i ndodhi agresorit

Publikuar tek: sport, më 09:45 22-05-2017 Kërcënimi befasues për Schumacher dhe familjen e tij, 900 mijë euro ose fëmijët do kenë pasoja. Ja çfarë i ndodhi agresorit

Ish-kampioni i formula 1 Michael Schumacher është kërcënuar së bashku me familjen e tij nga një djalë 25 vjeçar me banim në Gjermani.

Ai e kishte kërcënuar se do t’ju bënte keq fëmijëve dhe bashkëshortes së Schumacher nëse nuk do t’i jepte 900 mijë euro.

I dyshuari është denoncuar menjëherë nga kampioni dhe më pas policia e ka identifikuar.

Gjithçka ka ndodhur një vit më parë, por këtë të mërkurë Huseyin B është dënuar me një vit e gjysëm burg dhe gjobë prej 4500 euro. 

“Nëse paratë nuk do të mbërrijnë deri në 31 mars 2016, fëmijët do pësojnë diçka. Shumë aksidente ndodhin në Formula 4”, shkruante kërcënuesi.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03735613822937
array(1) { ["section"]=> string(127) "kercenimi-befasues-per-schumacher-dhe-familjen-e-tij-900-mije-euro-ose-femijet-do-kene-pasoja-ja-cfare-i-ndodhi-agresorit-79491" }