Kërcënohet deputeti shqiptar, përgjigjet me të njëjtën monedhë: Vetëm një herë do keni shans të kërkoni falje... (E PLOTË)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:33 25-10-2019 Kërcënohet deputeti shqiptar, përgjigjet me të njëjtën monedhë: Vetëm një herë do keni shans të kërkoni falje... (E PLOTË) Foto ilustruese, Parlamenti Shqiptar

Deputeti i Parlamentit Shqiptar, Kujtim Gjuzi thotë se ka marrë mesazhe kërcënuese nga persona me pushtet.

Gjuzi ka ditur të japë edhe mesazhin e tij teksa flet për presidentë e ish presidentë, nga një lavazh pranë Niklës, e konsideruar si kështjella e krimit të organizuar në Shqipëri.

Është kryetari i Ballit Kombëtar, Adriatik Alimadhi ai që i shpreh mbështetje në komente. “Kush mor të bëne ty presion, Katolikët dhe gjithë Shqipërinë e ke në këmbë Kujtim Gjuzi,” i shkruan ai.

Postimi i plotë i Gjuzit:

Miq: Jemi ne Lavzhin prane NIKLES

Sic pastroj makinen Land ROVER ashtu pastrova zonen Fushe - Kruje - Kruje ku jam zgjedhur DEPUTETme mandat qytetar ne marveshje me PD + KONSERVATORET

"Pastrimi" nga Bombat qe leshonte ne te gjithe Shqiperine nje President u ba i mundun me bisedime zakonore edhe me ata qe kishin zbatu urdhna te disa krimineleve qe kane qene kryeministra kryekuvendare apo presidente ne ikje sot.

Presidenca do te pastrohet megjithese me vijne shpesh mesazhe kercenuese ne Celin tim 068 20 34 007 u them pseudo presidenteve ne detyre dhe po ashtu pseudo kuryetareve te kuvendit se:

KERCENIMET TUAJA ME JETE DHE TERHEQJE ZVARRE TE DEPUTETIT Kujtim GJUZI nuk me trembin mos HARRO REFOTRMA NE DREJTESI PO ZBRET TIRANE

Kushdo qe kercenon Kujtim GJUZIN duhet te mos harroje se une fuksionoj edhe me ligj por me se shumti funksionoj me te drejten zakonore.

Ata qe e kane provu kane patur vetem nje shans te me kerkojne Falje. Une jam nje nga qytetaret nip i Bejlereve te Petreles dhe po ashtu nip ne MUKJE KRUJE

Ju them ju vrases komunare komuniste se nuk jua kam friken dhe jam rrugeve te Tiranes dhe SHQIPERISE pa SHOQRUES e Body.

Do te bej punen time si Ligjvenes ne interesin e bashkekombasve te mij!.

dfsgterherh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090718269348145
array(1) { ["section"]=> string(122) "kercenohet-deputeti-shqiptar-pergjigjet-me-te-njejten-monedhe-vetem-nje-here-do-keni-shans-te-kerkoni-falje-e-plote-183490" }