Kërcënohet gruaja e Fatmir Haklajt, i çojnë një zarf me fishek poshtë derës

Publikuar tek: aktualitet, më 16:13 13-05-2015 Kërcënohet gruaja e Fatmir Haklajt, i çojnë një zarf me fishek poshtë derës Fatmir Haklaj

Anita Haklaj, bashkëshortja e Fatmir Hakjalt, një nga të akuzuarit për vrasjen e Azem Hajdarit është kërcënuar me jetë.

Lajmi bëhet i ditur nga News24 që i referohet burimeve të policisë së Tiranës, sipas të cilave Anita Haklaj ka bërë denoncimin në polici pas një letre të marrë nga kërcënuesi që kishte shkruar se do e vriste atë dhe vajzën e saj.

Bashkë me zarfin në derën e shtëpisë është gjetur edhe një fishek automatiku kallashnikov. Policia ka nisur hetimet dhe ka marrë në mbrojtje Anita Haklajn.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sherr mes mësueses dhe drejtoreshës në Bulqizë, prangoset mësuesja
Ministria e Financave përjashton nga taksat furnizimin me karburant deri në 200 litra »
Article Logic
Execution time: 0.011669158935547
array(1) { ["section"]=> string(80) "kercenohet-gruaja-e-fatmir-haklajt-i-cojne-nje-zarf-me-fishek-poshte-deres-11076" }