Kërcënohet kryeministri RAMA, pranga të riut në kryeqytet (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:47 14-11-2019 Kërcënohet kryeministri RAMA, pranga të riut në kryeqytet (EMRI)

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një person, pas dyshohet se ka kërcënuar kryeministrin Edi Rama.

I arrestuari është shtetasi Andrea Kurti.

Kurti kërcënonte kryeministrin përmes mesazheve në rrjete sociale dhe telefonatave.

Ndërkohë policia e kontaktuar nga Newsbomb.al nuk e ka konfirmuar rastin në fjalë dhe ende nuk ka dhënë një informacion zyrtar.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031728029251099
array(1) { ["section"]=> string(68) "kercenohet-kryeministri-rama-pranga-te-riut-ne-kryeqytet-emri-185876" }