Kërcënohet me jetë familja e një të burgosuri

Publikuar tek: aktualitet, më 15:16 28-02-2017 Kërcënohet me jetë familja e një të burgosuri

Familja e një të riu të burgosur, është kërcënuar me jetë në një fshat të Lezhës.

66- vjeçara F.L., banuese në Grykë-Lumi, ka bërë kallëzim në polici ditën e djeshme.

Ajo ka thënë se brenda oborrit të banesës, ka gjetur një letër në të cilën kanoseshin me jetë anëtarë të familjes.

Noa.al mëson se gruaja, është nëna e një të riu i cili është në burg, dhe në letër shkruhej, “Do ta paguani për çfarë keni bërë. Nuk do i’a hidhni lehtë”.

Për arsye hetimore nuk bëhen me dije detaje të mëtejshme, ndërkohë që po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit. Dyshohet se kërcënimi vjen lidhur me të kaluarën e të riut që ndodhet në burg.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U godit me sëpatë nga ish-gruaja, i divorcuari del ‘live’: Më lini të takoj fëmijët ose bëni gati burgun se jam gati të vras
“Mësuesi na fliste për…”, nxënëset rrëfejnë ngacmimet »
Article Logic
Execution time: 0.0098249912261963
array(1) { ["section"]=> string(51) "kercenohet-me-jete-familja-e-nje-te-burgosuri-70255" }