'Kërcënohet siguria', Ambasada e SHBA mbyll dyert në Ankara

Publikuar tek: bota, më 23:24 04-03-2018 'Kërcënohet siguria', Ambasada e SHBA mbyll dyert në Ankara

Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Ankara do të jetë e mbyllur gjatë gjithë ditës së nesërme.

Sipas njoftimit, Ambasada do të qëndrojë mbyllur për shkak të një “Kërcënimit të sigurisë”. Nuk është e qartë se nga vjen kërcënimi.

Ndërsa ambasada e SHBA në Turqi bën me dije se do të qëndrojë mbyllur deri në një njoftim të dytë.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013134956359863
array(1) { ["section"]=> string(63) "kercenohet-siguria-ambasada-e-shba-mbyll-dyert-ne-ankara-112201" }