Kërcënoi biznesmenin për 10 mijë euro, Gjykata e Tiranës lë në burg 31-vjeçarin (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:20 31-10-2020 Kërcënoi biznesmenin për 10 mijë euro, Gjykata e Tiranës lë në burg 31-vjeçarin (EMRI) Foto ilustruese

Gjykata e Tiranës ka dhënë masën ‘arrest me burg’ për Fletur Zanin, i cili ka kanosur dhe kërcënuar një biznesmen për një shumë parash.

Bëhet me dije se 31-vjeçari gjatë senacës ka panuar kanosjen që ka kryer.

Kujtojmë se, 31-vjeçari është arrestuar 2 ditë më parë pasi në periudha kohore të ndryshme ka shtrënguar me anë të kanosjes për dhënien e pasurisë, nëpërmjet rrjeteve sociale, me qëllim dhenien e një shume prej 10 mijë eurosh shtetasin me inicialet I.I.

Gjithashtu në datën 23.10.2020 dhe 26.10.2020, e ka kanosur për jeten këtë shtetas me qellim që ai ti jepte shumen e kërkuar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërthen në flakë në lëvizje makina e vëllait të ish-Presidentit Bujar Nishani, dyshimet e para (PAMJE NGA VENDNGJARJA - DETAJE)
‘Studentët e viteve të para të shkojnë në Universitet’, ministrja Kushi ‘përplaset’ me Rakacollin; Ministria e Shëndetësisë: I pamundur fillimi i mësimit »
Article Logic
Execution time: 0.010913848876953
array(1) { ["section"]=> string(90) "kercenoi-biznesmenin-per-10-mije-euro-gjykata-e-tiranes-le-ne-burg-31-vjecarin-emri-225899" }