Kërcënoi se do vrasë veten me kallash pas sherrit me njerëzit e gruas, dorëzohet në polici 31 vjeçari në Fier

Publikuar tek: aktualitet, më 07:12 20-09-2020 Kërcënoi se do vrasë veten me kallash pas sherrit me njerëzit e gruas, dorëzohet në polici 31 vjeçari në Fier

31 vjeçari nga Fieri, Elton Meta, është dorëzuar në polici pasi kërcënoi se do vetëvritet me kallash. 

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Zhupan të Fierit, ku pasi 31 vjeçari bëri sherr me njerëzit e gruas së tij, në shtëpinë e tyre nxorri një armë kallashnikov duke kërcënuar se do të vetëvritet.

31 vjeçari ishte i martuar prej vitesh me vajzën e shtëpisë, me të cilën ka dhe një vajzë. Sherri mes tyre ka nisur pas një konflikti për motive të dobëta ende të pazbardhura specifikisht.

Pasi i riu ka nxjerrë armën duke kërcënuar vetëvrasje, familjarët janë evakuuar. Në oborrin e shtëpisë së tyre qëndronte vetëm dhëndrri me një kallash në dorë të drejtuar nga vetja.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011970996856689
array(1) { ["section"]=> string(115) "kercenoi-se-do-vrase-veten-me-kallash-pas-sherrit-me-njerezit-e-gruas-dorezohet-ne-polici-31-vjecari-ne-fier-220982" }