Kërcënoi të dashurën se do i hidhte fotot në internet, arrestohet 25 vjeçari

Publikuar tek: aktualitet, më 09:59 02-03-2015 Kërcënoi të dashurën se do i hidhte fotot në internet, arrestohet 25 vjeçari

Ardit Gavoçeja, 25 vjeç është arrestuar nga policia e Shkodrës pas kërcënimit që i bëri të dashurës së tij me inicialet Gj.D , 21 vjeç.

21 vjeçarja bëri denoncimin në polici pasi i dashuri e kërcënoi se do hidhte në internet foto intime të saj.

Menjëherë pas marrjes së denoncimit policia ka arrestuar të riun i cili tashmë nuk do mundet të publikojë asgjë nga ato për të cilat kishte kërcënuar. 21 vjeçarja është banuese në Pukë dhe i ka dhënë fund lidhjes me të riun i cili pas kësaj ka menduar të bënte publike fotot e saj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Policia belge prangos “mafiozin” shqiptar të trafikut të prostitucionit e drogës
Makinat me timon në krah të djathtë, dalin jashtë qarkullimit më 21 mars »
Article Logic
Execution time: 0.01269006729126
array(1) { ["section"]=> string(80) "kercenoi-te-dashuren-se-do-i-hidhte-fotot-ne-internet-arrestohet-25-vjecari-4741" }