Kërcënon me levë hekuri bashkëshorten, arrestohet 48-vjeçari në Krujë

Publikuar tek: aktualitet, më 09:06 26-12-2019 Kërcënon me levë hekuri bashkëshorten, arrestohet 48-vjeçari në Krujë

Policia e Krujës ka arrestuar një 48-vjeçar, pasi ka kërcënuar bashkëshorten.

Mësohet se shtetasi A.E., banues në Larushkë ka dhunuar bashkëshorten me një levë hekuri.

Sakaq, ai akuzohet për veprën penale “Dhuna në familje”.

Njoftimi i policisë:

Parandalohet përshkallëzimi i dhunës në familje, arrestohet në flagrancë një 48-vjeçar.

Specialistët për hetimin e krimeve në Komisariatin e Policisë Krujë, menjëherë pas njoftimit të marrë për një shtetas që kërcënonte bashkëshorten me një levë hekuri, kanë ndërhyrë duke arrestuar në flagrancë shtetasin A. E., 48 vjeç, banues në Larushkë, Krujë, për veprën penale “Dhuna në familje”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nga Elbasani në Berat, cilat janë tre qarqet me emigracionin më të lartë në 2018
Ndahet nga jeta Avdi Rexha, misionari i pajtimit dhe veprimtari i shquar i çështjes kombëtare shqiptare »
Article Logic
Execution time: 0.011525869369507
array(1) { ["section"]=> string(75) "kercenon-me-leve-hekuri-bashkeshorten-arrestohet-48-vjecari-ne-kruje-190404" }