Kërcet grushti në mes të rrugës, polici përleshet keq me dy të rinj (Video)

Publikuar tek: rajon, më 23:17 14-08-2020 Kërcet grushti në mes të rrugës, polici përleshet keq me dy të rinj (Video)

Një konflikt fizik mes uniformave blu dhe dy djemve të rinj ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Ferizaj të Kosovës.

Nga pamjet e filmuara nga një qytetar, dallohet se polici me uniformë konfliktohet me një prej djemve, ndërsa djali tjetër mbahet nga një person që edhe ai besohet të jetë polici civil.

Rrethanat e ngjarjes janë të paqarta.

Video: 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010229825973511
array(1) { ["section"]=> string(79) "kercet-grushti-ne-mes-te-rruges-polici-perleshet-keq-me-dy-te-rinj-video-217174" }