Kërkesa e mësueses, Veliaj zhduk foton e vogëlushit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:09 30-03-2016 Kërkesa e mësueses, Veliaj zhduk foton e vogëlushit

Bëri bujë në rrjetet sociale kërkesa e mësueses Ina Kasimati e cila me urgjencë i bënte thirrje kryebashkiakut Erion Veliaj të hiqte foton e vogëlushit të saj.

Mësuesja e "Andon Zako Çajupit" në Tiranë, i dërgoi edhe një letër me shkrim Veliajt të cilën e postoi në kutinë e Bashkisë “letra për kryetarin” duke i kujtuar se shkelte etikën, moralin dhe dinjitetin.

Dy orë më parë, fotoja e vogëlushes që ditën e sotme ka qarkulluar në të gjitha portalet online, është fshirë nga faqja zyrtare e kryebashkiakut Veliaj.

Fotografia ishte pjesë e albumit ‘Ora e Tokës” postuar që 8 ditë më parë.

KASIMATI.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093460083007812
array(1) { ["section"]=> string(56) "kerkesa-e-mesueses-veliaj-zhduk-foton-e-vogelushit-36414" }