Kërkesa e reperit: Unë nuk kam gjykuar askënd, s’dua të më gjykoni në këtë...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:31 29-10-2016 Kërkesa e reperit: Unë nuk kam gjykuar askënd, s’dua të më gjykoni në këtë...

Reperi i njohur si Stresi ka një kërkesë për publikun: Të mos e gjykojë.

Dhe Stresi i referohet klipit të tij të ri që është duke u montuar e që mesa duket do të jetë i pazakontë nga të tjerët, aq kohë sa reperi po “merr masat”. “Nëse nuk kam gjykuar askënd, s’du t’më gjykoni në këtë klip që po montohet dhe pritet të dalë javën tjetër”, shkruan Stresi teksa publikon këtë foto gjysmë i zhveshur.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025418996810913
array(1) { ["section"]=> string(78) "kerkesa-e-reperit-une-nuk-kam-gjykuar-askend-s-dua-te-me-gjykoni-ne-kete-57757" }