Kërkesa e veçantë e Ilir Vrenozit për Flori Mumajesin: Më bëj një këngë për Edi Ramën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:51 13-12-2017 Kërkesa e veçantë e Ilir Vrenozit për Flori Mumajesin: Më bëj një këngë për Edi Ramën

Fenomeni i rrjeteve sociale, Ilir Vrenozi shumë i famshëm qendrimet e tij të veçanta për çështje të ndryshme politike dhe të aktualitetit shoqëror, këtë herë ka një kërkesë të veçantë.

Kërkesa e Vrenozit këtë herë është për një nga kantautorët më të mirë në vend, Flori Mumajesin.

Në një postim në rrjetet sociale, korçari i famshëm i kërkon Florit një këngë për Edi Ramën në formë nderi.

Sesa do i plotësohet kjo kërkesë e Ilir Vrenozit mbetet për tu parë vetëm në ditët në vijim.

Më poshtë postimi i Ilir Vrenozit:

Screenshot_16.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.005281925201416
array(1) { ["section"]=> string(91) "kerkesa-e-vecante-e-ilir-vrenozit-per-flori-mumajesin-me-bej-nje-kenge-per-edi-ramen-102952" }