Kërkohej nga e gjithë bota, 'bëhet i gjallë' babai që luante me vajzën para katedrales Notre Dame

Publikuar tek: bota, më 09:46 19-04-2019 Kërkohej nga e gjithë bota, 'bëhet i gjallë' babai që luante me vajzën para katedrales Notre Dame

'Bëhet i gjallë' babai me vajzën të cilët i kërkonte e gjithë bota pas djegies së Notre-Dame.

Fotografia e babait dhe vajzës duke luajtur para Katedrales Notre-Dame disa minuta para se të shpërthenin flakët u bë virale, ku të gjithë nisën kërkimet për të dy.

Brooke Windsor, një turiste 23-vjeçare që bëri fotografinë tha se burri e kontaktoi nëpërmjet Twitter-it duke e falenderuar për foton e bukur.

Në një postim në Twitter, fotografja shkruan: Kërkimi përfundoi. Fotografia ka arritur tek babai dhe familja. Ai ka zgjedhur që të mbetet anonim për shkak të tragjedisë dhe më shkruajti: ‘Faleminderit sërish për fotografinë e bukur, ne do gjejmë një vend special për të.’ Falenderoj çdo person që ka shpërndarë fotografinë dhe për fjalët e mira.”

Brenda një kohe të shkurtër postimi i Brooke ku i kërkonte babain me vajzën u bë 105 mijë herë share nga njerëz në të gjithë botën.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrasjet në vend, e gjithë qeveria e Malit jep dorëheqjen
Moti i keq në Skoci/ Mbyten në det 2 vajza »
Article Logic
Execution time: 0.022035121917725
array(1) { ["section"]=> string(101) "kerkohej-nga-e-gjithe-bota-behet-i-gjalle-babai-qe-luante-me-vajzen-para-katedrales-notre-dame-161025" }