Kërkohet Bin Laden, ja shuma marramendëse që ofron Amerika

Publikuar tek: bota, më 11:31 01-03-2019 Kërkohet Bin Laden, ja shuma marramendëse që ofron Amerika

Departamenti anti-terrorist i Amerikës ka nxjerrë sot një ofertë për këdo që ka informacione mbi vendndodhjen e djalit të Usama bin Laden, Hamza bin Laden.

Shuma që ofrohet nga autoritetet amerikane është 1 milion dollarë.

Hamza bin Laden u ka kërkuar të gjithë besimtarëve muslimanë që të sulmojnë Amerikën dhe aleatët e tyre kudo në botë, përmes një audio të lëshuar në internet.

Amerikanët thonë se Hamza përbën një rrezik të madh dhe kërkojnë informacione për vendndodhjen e terroristit.

Sipas informacioneve të fundit lideri musliman ndodhet midis kufirit të Pakistanit dhe të Sirisë.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013314008712769
array(1) { ["section"]=> string(64) "kerkohet-bin-laden-ja-shuma-marramendese-qe-ofron-amerika-154711" }