Kërkohet NDIHMË! 38-vjeçari nga Tirana humb kontaktet me familjarët; i zhdukur prej 1 jave në drejtim të paditur (EMRI-FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:29 23-01-2021 Kërkohet NDIHMË! 38-vjeçari nga Tirana humb kontaktet me familjarët; i zhdukur prej 1 jave në drejtim të paditur (EMRI-FOTO) 38-vjeçari i humbur

Personi që shihni në foto është një 38-vjeçar nga Tirana, i cili që prej ditës së dielë javën e kaluar, 17 janar 2021, ka humbur kontaktet me familjarët.

141660343_1558707760986654_4522005940864081652_n.jpg

Motra e tij tepër e shqetësuar bën apel për ndihmë, dhe kërkohet që kushdo që e sheh të kontaktojë në redaksinë tonë dhe të bëjmë të mundur kthimin e tij pranë familjes.

Bëhet me dije se 38-vjeçari Zamir Barci vuan nga probleme të shëndetit mendor. Për rastin në fjalë është kontaktuar edhe policia, por pa rezultat deri më tani.

Screenshot_18.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E TRISHTË/ Ndahet nga jeta profesori i njohur i Ekonomikut Luigj Vaso
Rrëfehet Rudina Hajdari: Ky ka qenë personazhi i njohur për të cilin kam patur fantazi seksuale »
Article Logic
Execution time: 0.012736082077026
array(1) { ["section"]=> string(122) "kerkohet-ndihme-38-vjecari-nga-tirana-humb-kontaktet-me-familjaret-i-zhdukur-prej-1-jave-ne-drejtim-te-paditur-foto-236137" }