‘Kërkoj falje djalit dhe vajzës', gjendet letra e pronarit të vetëvrarë të pularisë (LETRA E PLOTË)

Publikuar tek: aktualitet, më 19:07 03-01-2018 ‘Kërkoj falje djalit dhe vajzës', gjendet letra e pronarit të vetëvrarë të pularisë (LETRA E PLOTË)

Një ngjarje tragjike ndodhi ditën e djeshme ku pronari i një pularie në Korçë i dha fund jetës me armë. 67-vjeçari Hysni Myrtollari u gjend në fshatin Porodinë. 

Mediat lokale në Korçë kanë zbardhur një letër që është gjendur në vendin ku Hysni Murtollari është vetëvrarë. " Ma bëj hallall. I kërkoj falje djalit dhe vajzës. Po iki i ngopur nga kjo botë".- ka shkruar 67-vjeçari në letrën para se të ndërmerrte aktin fatal.

Sipas policisë Myrtollari nuk ka pasur konflikte dhe arsyet mund të kenë qënë personale. 67-vjeçari ishte babai i një vajze dhe një djali dhe pronar i një pularie.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094850063323975
array(1) { ["section"]=> string(101) "kerkoj-falje-djalit-dhe-vajzes-gjendet-letra-e-pronarit-te-vetevrare-te-pularise-letra-e-plote-105308" }