"Kërkojnë të na rrejnë me sy hapt”, analisti i futbollit sulmon policinë

Publikuar tek: sport, më 08:17 31-10-2016

Edmond Gëzdari ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin sportiv "Ora Skaner".

Çështja e mbrëmjes ishte ajo situatë kaotike ndërmjet tifozëve të Partizanit dhe policisë, të cilët u konfrontuan, aq sa një 19-vjeçare përfundoi pa ndjenja. Pas deklaratës zyrtare të policisë, Gëzdari reagoi teksa tha: "Kërkojnë të na rrejnë me sy hapt. Ne e pamë gjithçka ca nodhi. Këto gjona s'kan lezet. Aty pati dhunë, e kët e panë gjith shqiptarët", përfundoi Gëzdari në studion e Gerti Çarçanit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019392967224121
array(1) { ["section"]=> string(75) "kerkojne-te-na-rrejne-me-sy-hapt-analisti-i-futbollit-sulmon-policine-57914" }