Kërkoni vizë për SHBA gjatë 2018-s? Ambasada Amerikane ju njeh me Anën

Publikuar tek: aktualitet, më 14:29 04-01-2018 Kërkoni vizë për SHBA gjatë 2018-s? Ambasada Amerikane ju njeh me Anën

Ambasada Amerikane në Tiranë i njeh gjithë shqiptarët e interesuar për një vizë në SHBA gjatë 2018-s me Anën, një konsulle nga Kalifornia e emëruar prej pak kohësh në Shqipëri. Ana do u japë përgjigje të gjitha pyetjeve tuaja.

“Po mendoni të aplikoni për vizë gjatë 2018-s? Keni pyetje rreth procesit të vizave? Më pyesni! Jam Anna! Do të jem këtu çdo të enjte gjatë gjithë vitit dhe do të jem më se e lumtur t’u përgjigjem të gjitha pyetjeve tuaja në lidhje me vizat”, thuhet në njoftimin e Ambasadës Amerikane bashkangjitur kësaj fotoje tejet interesante sa i takon përmbajtjes.

anaaa.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndërron jetë në QSUT një i dënuar në burgun e Tiranës
Shishe kokës në lokal, përfundon në spital një person në Durrës »
Article Logic
Execution time: 0.011013984680176
array(1) { ["section"]=> string(76) "kerkoni-vize-per-shba-gjate-2018-s-ambasada-amerikane-ju-njeh-me-anen-105403" }