Kërkuesit e fantazmave dëgjojnë ulërima në varreza, ajo që zbulojnë i shokoi të gjithë

Publikuar tek: bota, më 15:29 01-06-2016 Kërkuesit e fantazmave dëgjojnë ulërima në varreza, ajo që zbulojnë i shokoi të gjithë

Një grup të rinjsh të pajisur me kamera, mikrofonë dhe pajisje të tjera teknologjike ishin nisur në kërim të fantazmave.

Ata zgjodhën të shkojnë pranë disa varrezave të vjetra mes pyjeve, një zonë vërtet e mistershme, por ajo që zbuluan aty i shokoi të gjithë. Teksa po afroheshin ata dëgjuan disa zëra dhe vendosën të afroheshin për të investiguar. Vetëm pak sekonda më pas të 12 djemtë kuptuan se kishin hyrë në mes të sheshit të xhirimit të një filmi pornografik.

“Sa qartësuam sytë pamë një djalë dhe një bjonde, të dy në këmbë teksa po kryenin aktin. Nuk dimin ku t’i hidhnim sytë. Bjondia ktheu kokën dhe na vëzhgoi, dhe menjëherë shtyu partnerin. Ai vrapoi për të mbuluar pjesët intime”, tregon njëri prej tyre për “Hull Daily Mail”.

Ndërsa më i moshuar i grupit tha se nuk e besonte se ka ende njerëz që kryejnë veprime ekstreme duke kaluar çdo limit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Itali, shiptarët angazhohen në politikë
E vërteta e familjes që shikon djalin teksa humbet virgjërinë (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.014589071273804
array(1) { ["section"]=> string(91) "kerkuesit-e-fantazmave-degjojne-ulerima-ne-varreza-ajo-qe-zbulojne-i-shokoi-te-gjithe-42132" }