Kerry shikon me detaje vizatimet e Ramës stampuar në murin e Kryeministrisë, Rama në distancë pret komentet (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 08:42 15-02-2016 Kerry shikon me detaje vizatimet e Ramës stampuar në murin e Kryeministrisë, Rama në distancë pret komentet (FOTO)

Kerry shikon me detaje vizatimet e Ramës stampuar në murin e Kryeministrisë dhe kryeministri në distancë pret komentet nga Sekretari Amerikan i Shtetit. Ky është pikërisht momenti kur John Kerry duket se admiron kryeministrin si piktor.

Nuk dihet me saktësi se çfarë i ka thënë Kerry pasi ka parë këto punë të kryeministrit, madje edhe albumin e tij me vizatime, por një gjë është e dukshme, kryeministri ka mbajtur distancë për të mos ndikuar te Kerry në përshtypjen që mund të krijonte te një nga njerëzit më të rëndësishëm të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086379051208496
array(1) { ["section"]=> string(117) "kerry-shikon-me-detaje-vizatimet-e-rames-stampuar-ne-murin-e-kryeministrise-rama-ne-distance-pret-komentet-foto-32579" }