Keshilltar

Publikuar tek: foto-e-dites, më 18:33 13-02-2015 Keshilltar

Që presidenti Bujar Nishani është shumë i lidhur me PD pavarësisht se është zgjedhur kreu i shtetit, kjo nuk ka asnjë dyshim. Këshilltari i tij për pushtetin vendor, Ylli Asllani, gjendet direkt i pari në tryezën e Partisë Demokratike për reformën territoriale dhe ndarjes vendore. Kjo është një nismë kundër qeverisë, dhe e ka gjetur me vend edhe Presidenti, të çojë këshilltarin e tij në tavolinë, në krye të saj, për të dalë kundër qeverisë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010051012039185
array(1) { ["section"]=> string(15) "keshilltar-3261" }