Këshilltarët ofendohen mes tyre, Veliaj qesh dhe bisedon në telefon

Publikuar tek: politike, më 01:31 31-12-2015 Këshilltarët ofendohen mes tyre, Veliaj qesh dhe bisedon në telefon

Debati në Këshillin Bashkiak të Tiranës ka degjeneruar sërish në ofendime mes anëtarëve socialistë dhe demokratë.

Këshilltari i PS-së, Salianji e ka humbur durimin me ndërhyrjet e vazhdueshme të demokratit Topollaj duke iu drejtuar atij me fjalë fyese.

Ndërkohë, gjatë kohës që në sallë lëshoheshin ofendimet, kryebashkiaku Erion Veliaj nisi të qesh dhe më pas të flasë në telefon.

“Po a bëhet budallai njeri? Ai është gomar ju merreni me atë”-, i është drejtuar më pas Veliaj këshilltarëve të socialistë.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.009026050567627
array(1) { ["section"]=> string(72) "keshilltaret-ofendohen-mes-tyre-veliaj-qesh-dhe-bisedon-ne-telefon-28902" }