Këshilltari Emiljano Aleksi këshillon: Jepi vlerë vetes

Publikuar tek: politike, më 09:56 04-05-2015 Këshilltari Emiljano Aleksi këshillon: Jepi vlerë vetes Emiljano Aleksi

Këshilltari i kreut të Kuvendit, Emiljano Aleksi këtë herë është bërë “këshilltar” i të gjithë qytetarëve nëpërmjet një këshille-apel: “Është mirë të jesh i rëndësishëm, por më e rëndësishme është të jesh i mirë. Jepi vlerë Vetes”, shkruan Aleksi teksa njofton për një takim të Lëvizjes Rinore për Integrim në kuadër të fushatës elektorale.

Takimi, siç njofton këshilltari, do të mbahet pasditen e sotme në Pallatin e Sportit “Asllan Rusi” në orën 16:00.

Vlen të thuhet edhe që këshilltari Aleksi është mjaft aktiv në rjjetet sociale dhe nuk nguron të pasqyrojë përmes tyre çdo detaj e takim të LSI për fushatën e zgjedhjeve vendore të 21 qershorit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097501277923584
array(1) { ["section"]=> string(60) "keshilltari-emiljano-aleksi-keshillon-jepi-vlere-vetes-10312" }