Këshilltari i kryeministrit zgjohet me një konstatim: Sheshi i vetëm në botë me tre emra, gjendet në Tiranë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:58 06-05-2016 Këshilltari i kryeministrit zgjohet me një konstatim: Sheshi i vetëm në botë me tre emra, gjendet në Tiranë Harta e google ku duken tre emrat per te njejtin shesh ne kryeqytet

Artan Shkreli, këshilltar i kryeministrit, ka hedhur për debat me miqtë e tij një “quitzz” që në fakt e ka edhe përgjigjen brenda. 

Duke nxjerrë hartën nga google, Artan Shkreli thotë se në Tiranë, gjendet i vetmi shesh “në botë” që mban tre emra njëkohësisht: Zogu i Zi, Karl Topia dhe Rilindja.

Dhe në fakt, siç e tregon dhe harta të tre emrat janë aktiv, pavarësisht emërtimit zyrtar të bashkisë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091519355773926
array(1) { ["section"]=> string(111) "keshilltari-i-kryeministrit-zgjohet-me-nje-konstatim-sheshi-i-vetem-ne-bote-me-tre-emra-gjendet-ne-tirane-39649" }