Këshilltari i majtë kundër vendimit PD-PS për parkingjet

Publikuar tek: foto-e-dites, më 21:31 15-02-2015 Këshilltari i majtë kundër vendimit PD-PS për parkingjet

Debat i madh këto ditë po bëhet për parkingjet në bashkinë e Tiranës që do ti jepen një firme private. Por një këshilltar i majtë, Florian Pullazi ka dalë kundër këtij vendimi. Madje ka thënë se një gjë e tillë dënon interesat e tiranasve. Në facebook por edhe në rrjetet sociale kanë shpërthyer komentet dhe mbështetja për këshilltarin që ka dalë kundër një vendimi që është vendosur mes PS dhe PD. Të shohim si do përfundojë çështja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099709033966064
array(1) { ["section"]=> string(61) "keshilltari-i-majte-kunder-vendimit-pd-ps-per-parkingjet-3437" }