Këshilltari i Metës 3 ditë pa “Facebook”, hakerat e sulmojnë por ja se ç’ndodh

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:27 11-08-2015 Këshilltari i Metës 3 ditë pa “Facebook”, hakerat e sulmojnë por ja se ç’ndodh

Këshilltari i kreut të Kuvendit, Emiljano Aleksi ka rënë pre e hacker-ave të cilët i hack-uan llogarinë e “Facebook”.

Hacker-at i mbajtën “peng” Aleksit për 3 ditë llogarinë, duke e mbajtur të bllokuar aktivitetin e tij në rrjetin social. Por këshilltari i kreut të Kuvendit tanimë ka marrë nën kontroll situatën dhe pasi pohon ekzistencën e armiqve u thotë këtyre të fundit si dhe ndjekësve besnikë të tij se ai fitoi.

“Hakerat “sulmojnë”... Fakti që kemi armiq tregon qartë se kemi edhe merita.Unë Fitova ..!”, përmbyll Emiljano Aleksi me krenari.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033510208129883
array(1) { ["section"]=> string(81) "keshilltari-i-metes-3-dite-pa-facebook-hakerat-e-sulmojne-por-ja-se-c-ndodh-18171" }