Këshilltari i Metës ironizon keq Ramën: Gruaja e Bilalit do të japë lajmin e heqjes së vizës  

Publikuar tek: aktualitet, më 18:11 05-09-2019 Këshilltari i Metës ironizon keq Ramën: Gruaja e Bilalit do të japë lajmin e heqjes së vizës   Edi Rama dhe Bilal Shehu

Këshilltari i presidentit Meta, Tedi Blushi, ka ironizuar kryeministrin Rama duke i përmendur biznesmenin shqiptaro-amerikan Bilal Shehu, i cili loboi për Ramën që ky i fundit të bënte një foto me ish-presidentin amerikan Barack Obamën.

Me anë të një statusi në rrjetin social Facebook, Blushi shkruan se të gjithë portalet që punojnë në të zezë paskan futur presidentin Meta në listën e zezë.

Ndërkohë që vazhdon ironinë e tij, këshilltari i Metës thotë që pritet që edhe gruaja e Bilalit t'u japë lajmin e heqjes së vizës.

Postimi i plotë:

Të gjitha portalet që punojnë në të zezë paskan futur Presidentin në listën e zezë. Tani pritet që gruaja e Bilalit t'u japë dhe lajmin e heqjes së vizës. Ha ha ha!

Fajin e ka ODIHR që nuk punon në të zezë por e ka gdhendur me të zeza në të bardhë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031091928482056
array(1) { ["section"]=> string(98) "keshilltari-i-metes-ironizon-keq-ramen-gruaja-e-bilalit-do-te-jape-lajmin-e-heqjes-se-vizes-177437" }