Këshilltari i Metës tregon kartat e reja të LSI: Elementë të fortë sigurie

Publikuar tek: politike, më 19:50 20-02-2016 Këshilltari i Metës tregon kartat e reja të LSI: Elementë të fortë sigurie

Këshilltari i kreut të Kuvendit, Emiljano Aleksi ka publikuar kartën e re të anëtarësimit të LSI duke bërë me dije se përbëhet nga elementë të fortë sigurie.

“Kartat e reja të anëtarësisë së Lëvizjes Socialiste për Integrim kanë elementë të fortë sigurie gjë që do të ndihmojnë cdo anëtar për të qenë pjesëmarrës aktiv në të gjithë procesin e zgjedhjeve që do të fillojë”, sqaron këshilltari i Metës. Sakaq, një qytetar e pyet se "për cilët elementë sigurie e ka fjalën, pasi aty nuk duket gjë".

"1.lehtesisht e dallueshme nepermjet prekjes se kartes se anetaresise.
2. Shikimi i kartes kundrejte drites
3. Relievi i logos se Lsi.
4.filigrama.
5. Elementet e sigurise ndryshojne ngjyren ne varesi nga kendi i shikimit.
5. Scanimi i Barcod direkt nga cel juaj te jem akses te logosh direkt tek faqa e ww.lsi.al sigurisht sherben dhe per procesin e votimit per zgjedhjen e forumeve drejtuese te LSI", rendit Aleksi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007047176361084
array(1) { ["section"]=> string(79) "keshilltari-i-metes-tregon-kartat-e-reja-te-lsi-elemente-te-forte-sigurie-33113" }