Këshilltari i Metës vlerëson bashkëpunëtorët e tij

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:55 23-07-2016 Këshilltari i Metës vlerëson bashkëpunëtorët e tij

Këta janë njerëzit që duhet thënë se kanë patur shumë punë së fundmi me Reformën në Drejtësi pasi janë ata të cilët punojnë për zyrën e shtypit të kryetarit të Kuvendit dhe u është dashur të mbajnë të informuar gjatë gjithë kohës publikun e kolegët e medieve.

Në foton e parë, nga e majta në të djathë janë: Gerald Asllani, Manjola Zeka dhe Franc Zhurda. Në foton e dytë, i fundit djathtas është Ervin Koçi.

Gerald Asllani është operatori i kryeparlamentarit njëkohësisht kreut të LSI Ilir Meta. Emiljano Aleksi mban pozicionin e këshilltarit për media, Manjola Zeka atë të drejtoreshës së informacionit e ndërsa Ervin Koçi punon si specialist.

Syri i Franc Zhurdës ndërkohë, kujdeset të kapë e fotografojë gjithçka.

“Mos u mbro me gardh – mbaj shoqërinë perreth”, shkruan sakaq në këto foto, këshilltari i Metës, Emiljano Aleksi për bashkëpunëtorët e tij më të ngushtë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032232046127319
array(1) { ["section"]=> string(56) "keshilltari-i-metes-vlereson-bashkepunetoret-e-tij-47521" }