Këshilltari i PD ofendon gazetarin e majtë në statusin e tij: Çfarë do bësh me gojën tënde

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:56 28-03-2017 Këshilltari i PD ofendon gazetarin e majtë në statusin e tij: Çfarë do bësh me gojën tënde

Këshilltari i Partisë Demokratike, Fabian Topollaj ka shpërthyer në një koment në statusin e gazetarit të një portali pranë qeverisë, Ardit Rada.

Ky i fundit shprehet se Partia Demokratike do dalë nga çadra dhe do shkojë në zgjedhjet e Kavajës. Por Topollaj i përgjigjet me një koment ofendues “Nëse nuk ndodh kështu, çfarë je i gatshëm të bësh ti me gojën tënde?”.

Komentet ironike vazhdojnë si më poshtë:

werwer3433yj_copy.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013053178787231
array(1) { ["section"]=> string(95) "keshilltari-i-pd-ofendon-gazetarin-e-majte-ne-statusin-e-tij-cfare-do-besh-me-gojen-tende-73411" }