Këshilltari i Ramës për Doganat dhe Tatimet, i akuzuar në Kosovë për korrupsion

Publikuar tek: barometri, më 08:12 24-02-2017 Këshilltari i Ramës për Doganat dhe Tatimet, i akuzuar në Kosovë për korrupsion

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027253866195679
array(1) { ["section"]=> string(84) "keshilltari-i-rames-per-doganat-dhe-tatimet-i-akuzuar-ne-kosove-per-korrupsion-69777" }