Këshilltari shkon në tualet dhe harron mikrofonin ndezur, gjithçka dëgjohet në mbledhje

Publikuar tek: bota, më 14:35 04-05-2015

Një anëtari të këshillit  gjatë mbledhjes për shëndetësinë në Georgetoën të Teksasit i është dashur të shkojë në tualet por ka harruar mikrofonin ndezur.

Situata u bë e sikletshme për të pranishmit e tjerë në mbledhje kur kuptuan që anëtari kishte harruar mikrofonin ndezur dhe çdo zhurmë që vinte nga tualet u dëgjua. Rachael Jonrowe e cila në atë moment po mbante fjalën e saj në mbledhje nuk mundi të mbante të qeshurat përpos bisedës serioze mbi sëmundjet.

Nga e gjitha kjo u mësua se anëtari i këshillit nuk lante duart pas kryerjes së nevojave personale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021596908569336
array(1) { ["section"]=> string(92) "keshilltari-shkon-ne-tualet-dhe-harron-mikrofonin-ndezur-gjithcka-degjohet-ne-mbledhje-10339" }