Këshilltarja e Berishës bëhet sërish nënë, ja fotoja nga materniteti

Publikuar tek: barometri, më 08:25 14-08-2018 Këshilltarja e Berishës bëhet sërish nënë, ja fotoja nga materniteti

Këshilltarja e ish-kryeministrit Sali Berisha Erla Mëhilli bëhet nënë për herë të dytë.

 

Lajmin e ka bërë me dije vetë Mëhilli përmes një fotoje shpërndarë në rrjetet sociale, direkt nga materniteti.

Në foton e shkrepur dje,  duket djali i Erlës, Akidi i cili është duke ndenjur pranë vëllait të tij të porsalindur. Nëna dhe fëmija gëzojnë shëndet të plotë.

-640-0-5b717674eafeb.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020735025405884
array(1) { ["section"]=> string(74) "keshilltarja-e-berishes-behet-serish-nene-ja-fotoja-nga-materniteti-131040" }