Kështu dukej e vogël ajo që sot konsiderohet gjyshja më seksi shqiptare

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:54 21-12-2015 Kështu dukej e vogël ajo që sot konsiderohet gjyshja më seksi shqiptare

Sot konsiderohet një nga femrat më seksi të skenës muzikore shqiptare kjo edhe për faktin se vitet nuk kanë ndikuar shumë tek ajo.

Bëhet fjalë për këngëtaren Albërie Hadërgjonaj e cila është rikthyer pas në kohë dhe ka publikuar këtë foto ku ajo ishte 9 vjeçe.

“Unë në moshën 9-vjeçe. E kombinuar, me thonj të lyer dhe aksesor”, shkruan këngëtarja.

Pak kohë më parë Albëria është bërë edhe gjyshe.

alberie.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031086921691895
array(1) { ["section"]=> string(77) "keshtu-dukej-e-vogel-ajo-qe-sot-konsiderohet-gjyshja-me-seksi-shqiptare-28264" }