Kështu duket sheshi “Skënderbej” tani

Publikuar tek: aktualitet, më 20:57 29-05-2017 Kështu duket sheshi “Skënderbej” tani

Punimet për sheshin “Skënderbej” janë drejt fundit dhe e gjithë qendra e Tiranës tanimë do duket shumë më ndryshe. Kur mungojnë vetëm 12 ditë nga përurimi i sheshit “Skënderbej” atij i mungojnë vetëm disa detaje pasi 90% e punimeve në të kanë përfunduar.

Kështu dukej sheshi Skëndërbej sot:

sheshi-4.jpg

sheshi-5.jpg

sheshi-6.jpg

sheshi-11.jpg

(Foto nga gazetarja Entela Resuli)

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Gjeniu i Vogël” më në fund bëhet me shtëpi, bashkia e Shkodrës e braktisi në mjerim por familja e saj gjen sërish shpresë
Masakrohet 24 vjeçari shqiptar në Athinë, gjendet i vrarë në rrugë »
Article Logic
Execution time: 0.010134220123291
array(1) { ["section"]=> string(41) "keshtu-duket-sheshi-skenderbej-tani-80427" }