Kështu ishin..., por ja si duken sot VIP-at shqiptarë (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:03 25-11-2016

Për shumë artistë shqiptarë rruga drejt suksesit nuk ka qenë edhe aq e lehtë.

Suksesi është fjalë e madhe por keni mundësi të shihni sesi kanë evoluar disa nga emrat më të njohur të muzikës në vendin tone shkruan InTv.

Hidhini një sy insertit më poshtë dhe shihni sesi ka nisur karrierën Bleona, Elvana, Genta, Dafina dhe shumë të tjerë! 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023130178451538
array(1) { ["section"]=> string(61) "keshtu-ishin-por-ja-si-duken-sot-vip-at-shqiptare-video-60628" }