Kështu s’e keni parë kurrë më parë Elvana Gjatën, ia "mbyll gojën" gjithkujt me këto FOTO

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:26 28-07-2017 Kështu s’e keni parë kurrë më parë Elvana Gjatën, ia

Elvana Gjata, një nga këngëtaret më të suksesshme në tregun muzikor vjen tërësisht ndryshe nga sa ndjekësit e saj janë mësuar ta shohin.

Pa kurrfarë “make-upi” në fytyrë, pa filtra dhe vetëm me diellin ndriçues në kokë, Elvana ia “mbyll gojën” gjithkujt me këto foto. Gjithkujt që thotë se këngëtarja ka bërë ndërhyrje, grimohet vazhdimisht, ndaj dhe duket kaq e bukur. Por fotot flasin vetë...

al.png

el1.png

el3.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.20960879325867
array(1) { ["section"]=> string(92) "keshtu-s-e-keni-pare-kurre-me-pare-elvana-gjaten-ia-mbyll-gojen-gjithkujt-me-keto-foto-87656" }