Këta burra japonezë luten për shëndet të mirë. Futen në ujin akull të ftohtë

Publikuar tek: bota, më 10:03 10-01-2016 Këta burra japonezë luten për shëndet të mirë. Futen në ujin akull të ftohtë

Rreth 100 burra kërkojnë shëndet dhe pastrojnë shpirtrat e tyre duke u futur në ujin e ftohtë në Japoni.Ky është pikërisht momenti kur ata durojnë të ftohtin e madh, për të pastruar mëkatet.

Burrat kanë veshur "fundoshi"-n tradicional, duke u futur në Teppozu në Tokyo të Japonisë.  Fotoja është publikuar nga Reuters.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Video tronditëse e dhunimit të një vajze në Koln të Gjermanisë, pamjet e përmasave të skandalit seksual
Bosi i drogës kërkonte famë, u takua me aktorin Sean Penn dhe i dha atij intervistë »
Article Logic
Execution time: 0.013473033905029
array(1) { ["section"]=> string(81) "keta-burra-japoneze-luten-per-shendet-te-mire-futen-ne-ujin-akull-te-ftohte-29597" }