Këta dy deputetë, njëri majtas e tjetri djathtas, festuan dje 35-vjetorin me klasën e tyre

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:09 22-11-2016 Këta dy deputetë, njëri majtas e tjetri djathtas, festuan dje 35-vjetorin me klasën e tyre

Deputetët e Kuvendit Anastas Angjeli dhe Genc Ruli mesa duket vijnë nga e njëjta klasë.

Socialisti Angjeli dhe demokrati Ruli janë ritakuar ditën e djeshme bashkë me shokët e tjerë të klasës pas 35 vitesh. Gjithsecili prej tyre, ka ndjekur rrugë të ndryshme në jetë dhe kanë ndryshuar kaq shumë.

Megjithatë, përpos pikpamjeve politike, dy deputetët i shohim më afër se kurrë njëri-tjetrit në këtë foto festive.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0088570117950439
array(1) { ["section"]=> string(94) "keta-dy-deputete-njeri-majtas-e-tjetri-djathtas-festuan-dje-35-vjetorin-me-klasen-e-tyre-60316" }