Këta dy policë meritojnë respekt, zbuloni ç’kanë bërë para pak minutash në Tiranë (DIKUSH I FOTOGRAFON)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:10 10-02-2017 Këta dy policë meritojnë respekt, zbuloni ç’kanë bërë para pak minutash në Tiranë (DIKUSH I FOTOGRAFON)

Këta dy policë që shikoni në këtë foto padyshim meritojnë respektin e të gjithëve për gjestin human të para pak minutave.

Ndërsa shumëkush shkroi për policinë e shpërqëndruar  lidhur me grabitjen e bujshme që në fakt përfshin direkt bankat dhe kompanitë private “security”, një tjetër panoramë na vjen nga policët në kryeqytet që jo vetëm janë në krye të detyrës por i shërbejnë qytetarëve të tyre në të gjitha format.

Kjo është një foto e publikuar në Facebook nga një kalimtar i rastiti, i cili i prekur nga gjesti shkruan: “Ja policia që duam...këa çunat e rajonit nr 1 duke ndihmuar këtë xhaxhin me kalu rrugën se nuk ndihej mirë .Bravoo”.

“Bravo çuna”, do thoshte edhe ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, nëse do e shikonte këtë foto që në fakt bën krenarë jo vetëm atë por të gjithë për policinë që duam.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 600 mijë euro të hedhura në kosh, e pabesueshme si e argumenton Rama shkuljen e bujshme të palmave (SI ISHIN- SI JANË)
NGJARJE E TMERRSHME NË FIER: I riu vret të dashurën dhe veten në makinë »
Article Logic
Execution time: 0.010022163391113
array(1) { ["section"]=> string(106) "keta-dy-police-meritojne-respekt-zbuloni-c-kane-bere-para-pak-minutash-ne-tirane-dikush-i-fotografon-68317" }