Këtë herë Rita Ora kapet mat me pilotin e “Formula 1” në...shtëpi (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:08 18-07-2016 Këtë herë Rita Ora kapet mat me pilotin e “Formula 1” në...shtëpi (FOTOT)

Gjërat janë edhe më serioze nga ç'menduam në fillim.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora dhe piloti i "Formua 1" janë kapur “mat” nga paparacët.

Pas natës së çmendur të festimeve për fitoren e pilotit Lewis Hamilton është fotografuar duke dalë nga shtëpia e Rita Orës. Fill në orët e para të mëngjesit, secili është futur në makina të ndryshme.

Thoni të kenë fjetur edhe në shtretër të ndryshëm në shtëpinë e Ritës?! Vështirë ta besojmë pas atyre pamjeve nga Ulqini.

rita.jpg

rita1.jpg

rita2.jpg

rita3.jpg

rita4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031895875930786
array(1) { ["section"]=> string(73) "kete-here-rita-ora-kapet-mat-me-pilotin-e-formula-1-ne-shtepi-fotot-46979" }