Këtë kërcim duhet ta shmagni në dasëm, nëse nuk doni që ta bëni gruan për spital (Video)

Publikuar tek: bota, më 17:49 20-07-2015

Një video e publikuar në internet dhe e përhapur me shpejtësi në të gjitha mediat e huaja, tregon një çift të paidentifikuar që bëhen pjesë e një momenti aspak të këndshëm gjatë një dasme ku ata merrnin pjesë.

Gjatë kërcimit hyrës në skenë, çifti nuk i kishte parashikuar si duhet lëvizjet e tyre, e për këtë arsye gruaja merr një goditje të fortë pas koke duke humbur ndjenjat. Dasmorë të tjerë i kanë ardhur në ndihmë gruas, e cila u godit gabimisht nga bashkëshorti i saj. 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012315988540649
array(1) { ["section"]=> string(91) "kete-kercim-duhet-ta-shmagni-ne-dasem-nese-nuk-doni-qe-ta-beni-gruan-per-spital-video-16616" }