Këtë mbase nuk e keni pritur, ja çfarë thotë Donald Trump për Nënë Terezën (Video)

Publikuar tek: bota, më 20:59 03-09-2016

Donald Trump është një personazh që hap gjithnjë debat me deklaratat e tij, të cilat i bën pa doreza. Megjithatë, është dikush për të cilën kandidati republikan për president të SHBA-së ka respekt maksimal dhe ajo është shqiptarja Nënë Terezë.

Me anë të një mesazhi për të gjithë mbështetësit e tij, ai i ka ftuar të ndjekin (nesër) ceremoninë e shenjtërimit të Nënë Terezës, që sipas tij përfaqëson më të mirën e njerëzimit.

“Askush nuk është si ajo”, e mbyll mesazhin për Nënë Terezën, republikani Trump.


Ndiqni DIREKT koncerin që po zhvillohet në Vatikan në nder të Nënë Terezës

Screenshot_14_copy_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025314092636108
array(1) { ["section"]=> string(85) "kete-mbase-nuk-e-keni-pritur-ja-cfare-thote-donald-trump-per-nene-terezen-video-51793" }